M21-375-C-342
DigiKey Part Number
2267-M21-375-C-342-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M21-375-C-342
Description
SLEEVE 12 AWG TO 4 AWG CART=7FT
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Black, White Heat Shrinkable Label 0.38" W x 0.08" L (9.5mm x 2.1mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.32" (3.2mm ~ 8.1mm)
Category
Label Type
Heat Shrinkable
Manufacturer
Brady Corporation
Label Size
0.38" W x 0.08" L (9.5mm x 2.1mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.32" (3.2mm ~ 8.1mm)