DSA1223CL3-100M0000TVAO is available for purchase but is not normally stocked.
Microchip Technology
In Stock: 234
Datasheet
100 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25V ~ 3.63V Enable/Disable 6-VDFN
DSA1223CL3-100M0000TVAO
DigiKey Part Number
150-DSA1223CL3-100M0000TVAOTR-ND - Tape & Reel (TR)
150-DSA1223CL3-100M0000TVAOCT-ND - Cut Tape (CT)
150-DSA1223CL3-100M0000TVAODKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSA1223CL3-100M0000TVAO
Description
MEMS OSC, AUTOMOTIVE, 100MHZ, LV
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±20ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Series
Current - Supply (Max)
32mA (Typ)
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
Voltage - Supply
2.25V ~ 3.63V