0008500113-12-V4
DigiKey Part Number
0008500113-12-V4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-12-V4
Description
12" PRE-CRIMP A2015 VIOLET
Customer Reference
Detailed Description
Violet 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Violet
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2015 BLACK
In-Stock: 295
12" PRE-CRIMP A2015 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2015 BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2015 GREEN
12" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015 VIOLET
3" PRE-CRIMP A2015 VIOLET
4" PRE-CRIMP A2015 VIOLET
5" PRE-CRIMP A2015 VIOLET
6" PRE-CRIMP A2015 VIOLET