0500798000-05-L8-D
DigiKey Part Number
0500798000-05-L8-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0500798000-05-L8-D
Description
5" PRE-CRIMP 1852 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 5.00" (127.00mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Color
Blue
Length
5.00" (127.00mm)
Alternate Color
5" PRE-CRIMP 1852 BLACK
In-Stock: 280
5" PRE-CRIMP 1852 BROWN
In-Stock: 0
5" PRE-CRIMP 1852 GREEN
In-Stock: 0
5" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
5" PRE-CRIMP 1852 RED
In-Stock: 260
Alternate Length
2" PRE-CRIMP 1852 BLUE
In-Stock: 500
3" PRE-CRIMP 1852 BLUE
In-Stock: 790
4" PRE-CRIMP 1852 BLUE
6" PRE-CRIMP 1852 BLUE
8" PRE-CRIMP 1852 BLUE