0500798000-12-S6-D
DigiKey Part Number
0500798000-12-S6-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0500798000-12-S6-D
Description
12" PRE-CRIMP 1853 SLATE
Customer Reference
Detailed Description
Slate 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Color
Slate
Length
12.0" (304.8mm)
Additional Resources
In-Stock: 99
Check for Additional Incoming Stock
Alternate Color
12" PRE-CRIMP 1853 BLACK
In-Stock: 1163
12" PRE-CRIMP 1853 BLUE
In-Stock: 79
12" PRE-CRIMP 1853 BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP 1853 GREEN
12" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
In-Stock: 938
Alternate Length
2" PRE-CRIMP 1853 SLATE
3" PRE-CRIMP 1853 SLATE
In-Stock: 480
4" PRE-CRIMP 1853 SLATE
In-Stock: 500
5" PRE-CRIMP 1853 SLATE
6" PRE-CRIMP 1853 SLATE