0503948051-12-N6-D
DigiKey Part Number
0503948051-12-N6-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0503948051-12-N6-D
Description
12" PRE-CRIMP 3049 BROWN
Customer Reference
Detailed Description
Brown 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Color
Brown
Contact End
Socket to Socket
Length
12.0" (304.8mm)
Alternate Color
12" PRE-CRIMP 3049 BLACK
In-Stock: 181
12" PRE-CRIMP 3049 BLUE
In-Stock: 680
12" PRE-CRIMP 3049 GREEN
In-Stock: 539
12" PRE-CRIMP 3049 ORANGE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP 3049 RED
In-Stock: 308
Alternate Length
2" PRE-CRIMP 3049 BROWN
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP 3049 BROWN
In-Stock: 60
4" PRE-CRIMP 3049 BROWN
5" PRE-CRIMP 3049 BROWN
6" PRE-CRIMP 3049 BROWN