MA300D1-1
DigiKey Part Number
490-MA300D1-1-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MA300D1-1
Description
ULT SEN RX 300KHZ 50V
Manufacturer Standard Lead Time
33 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Ultrasonic Sensor 300kHz
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
MA300D1-1 Models
Category
Frequency
300kHz
Manufacturer
Murata Electronics
Voltage - Rated
50V