BZX84-C4V7,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 20 937
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
In Stock: 942
Taiwan Semiconductor Corporation
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
In Stock: 429
Panjit International Inc.
Zener Diode 4.7 V 250 mW ±5% Surface Mount TO-236AB