BZX884-B3V3,315 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Comchip Technology
In Stock: 20 436
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 893
Datasheet
Zener Diode 3.3 V 250 mW ±2% Surface Mount DFN1006-2