UCD1E330MCL1GS is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Nichicon
In Stock: 253
Datasheet
Direct
Nichicon
In Stock: 2 899
Datasheet
Upgrade
In Stock: 2 857
Upgrade
In Stock: 762
Similar
Similar
In Stock: 86
In Stock: 34
Rubycon
In Stock: 89
Panasonic Industry
KEMET
33 µF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C