UWZ1V330MCL1GS is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Nichicon
In Stock: 3 995
Datasheet
Similar
Nichicon
In Stock: 2 857
Datasheet
Similar
In Stock: 762
In Stock: 51
Cornell Dubilier Knowles
Cornell Dubilier Knowles
33 µF 35 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C