3SU11036AA601AA0
DigiKey Part Number
3473-3SU11036AA601AA0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
3SU11036AA601AA0
Description
LED PNL IND WHT 29.50MM SRW TER
Manufacturer Standard Lead Time
6 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
LED Panel Indicator White 110V Screw Terminal
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
3SU11036AA601AA0 Models
Category
Voltage
110V
Manufacturer
Siemens
Panel Cutout Shape
Round
Series
Panel Cutout Dimensions
0.88" (22.30mm)
Packaging
Bulk
Lens Size
29.50mm Dia