USBINT5PIN24
DigiKey Part Number
5214-USBINT5PIN24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
USBINT5PIN24
Description
24" 5 PIN USB IDC HEADER CABLE
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
5 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 2.00' (609.60mm)
Category
Number of Rows
1
Manufacturer
StarTech.com
Length
2.00' (609.60mm)