82A0111-22-9
DigiKey Part Number
A132418-DS-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
82A0111-22-9
Description
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE FEET
Manufacturer Standard Lead Time
14 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
22 AWG Hook-Up Wire 154/44 White 600V Enter Number of Feet in Order Quantity
Category
Jacket (Insulation) Diameter
0.043" (1.09mm)
Mfr
Jacket (Insulation) Thickness
0.004" (0.09mm)
Series
Length
Enter Number of Feet in Order Quantity
Packaging
Digi-Spool®, Continuous Spool
Voltage
600V
Part Status
Active
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C