SBP100375WE2.5
DigiKey Part Number
SBP100375WE2.5-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SBP100375WE2.5
Description
LABEL SELF LAMINATNG 1X3.75" WHT
Manufacturer Standard Lead Time
9 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
White Self Laminating Label 1.00" x 3.75" (25.4mm x 95.3mm)
Category
Label Size
1.00" x 3.75" (25.4mm x 95.3mm)