C45N50Z4 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | C45N50Z4 |
Description | SMD TERM 45W 50 OHM 6GHZ 2010 |
Manufacturer Standard Lead Time | 5 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | RF IC Termination AMPS, Cellular, DCS, GSM, PCS, PHS, UMTS 6GHz 45W |
Datasheet | Datasheet |
Category | RF Type AMPS, Cellular, DCS, GSM, PCS, PHS, UMTS |
Manufacturer TTM Technologies, Inc. | Secondary Attributes 45W |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Mounting Type Surface Mount |
Part Status Active | Package / Case 2-SMD, No Lead |
Function Termination | Base Product Number |
Frequency 6GHz |