D10AA20Z4 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | D10AA20Z4 |
Description | RF ATTENUATOR 20DB 50OHM 2SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 12 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | RF Attenuators 20dB 0 Hz ~ 3 GHz 50 Ohms 10W 2-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | Frequency Range 0 Hz ~ 3 GHz |
Manufacturer TTM Technologies, Inc. | Power (Watts) 10W |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Impedance 50 Ohms |