CRCW0805100KFKEB is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Upgrade
Vishay Dale
In Stock: 401
Datasheet
Similar
Vishay Dale
In Stock: 47 881
Datasheet
Similar
In Stock: 50 140
Parametric Equivalent
Parametric Equivalent
Direct
Panasonic Industry
Direct
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Upgrade
Riedon products by Bourns
Bourns Inc.
Bourns Inc.
TE Connectivity Passive Product
100 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film