RC1206FR-0775RL is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
YAGEO
In Stock: 175
Datasheet
Similar
YAGEO
In Stock: 9 500
Datasheet
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 23 789
Direct
Vishay Dale
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Vishay Dale
Panasonic Industry
75 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film