0430300001-03-L0
DigiKey Part Number
0430300001-03-L0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300001-03-L0
Description
3" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 20 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 3.00" (76.20mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Blue
Length
3.00" (76.20mm)
Alternate Color
3" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP A2040B BLACK
In-Stock: 449
3" PRE-CRIMP A2040G GREEN
In-Stock: 678
3" PRE-CRIMP A2040N BROWN
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP A2040R RED
In-Stock: 409
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2040L BLUE
4" PRE-CRIMP A2040L BLUE
5" PRE-CRIMP A2040L BLUE
6" PRE-CRIMP A2040L BLUE
8" PRE-CRIMP A2040L BLUE