B82477P2152M000 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
Pulse Electronics
In Stock: 6 998
Datasheet
Similar
Bourns Inc.
In Stock: 271
Datasheet
1.5 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 8.7 A 10mOhm Max Nonstandard