CRCW060349R9FKEA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 405 469
Datasheet
Direct
YAGEO
In Stock: 494 808
Datasheet
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Similar
Bourns Inc.
49.9 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film