BZX84C4V7-7-F is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
In Stock: 1 139
Datasheet
Direct
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Comchip Technology
Similar
Nexperia USA Inc.
Similar
Nexperia USA Inc.
Diotec Semiconductor
In Stock: 942
Panjit International Inc.
onsemi
Comchip Technology
Zener Diode 4.7 V 300 mW ±6% Surface Mount SOT-23-3